Często zadawane pytania

Jak zamówić zaproszenia dla rodziców (prośby o błogosławieństwo), zawiadomienia, zaproszenia na sam ślub oraz inne?

Należy złożyć zamówienie na łączną ilość zaproszeń a w formularzu zamówienia w pkt. 3 należy rozpisać poszczególne warianty (tj. konkretną ilość zaproszeń personalizowanych, niepersonalizowanych, zawiadomień, zaproszeń na ślub, próśb o błogosławieństwo dla rodziców, dziadków, zaproszeń w innym języku itp. Będą w takiej samej cenie jak pozostałe zaproszenia.
Prośby o błogosławieństwo dodatkowo można zamówić w formie drewnianej skrzyneczki: Prośba o błogosławieństwo – drewniana skrzyneczka

Gdzie mogę zobaczyć jak wygląda personalizacja kopert oraz wyklejenie koperty?

Wszystkie szczegóły dostępne w zakładce Teksty, wierszyki, czcionki

Gdzie znajdę formularz zamówienia?

Formularz zamówienia dostępny w Pliki do pobrania oraz w zakładkach znajdujących się poniżej każdego produktu na stronie. Po wypełnieniu formularz należy przesłać go na maila biuro@imperiumzaproszen.pl

Potrzebuję inną ilość bilecików niż zaproszeń. Jak je zamówić?

Inną ilość bilecików można zamówić jako osobny produkt: Bileciki do zaproszeń lub podziękowań dla gości. Pojawia się po wpisaniu w wyszukiwarce oraz dostępny w kategorii Dodatki.

Czy mogę zmienić czcionkę, układ, tekst na zaproszeniu? Czy mogę dodać rebusy/wierszyk?

Tak. Zmiany czcionki, układu treści, tekstu na zaproszeniu, dodanie lub usunięcie rebusów, czy inne zmiany w obrębie treści są dowolne. Nie wpływają na cenę i obejmują standardowe zamówienie. Wszystkie zmiany należy uwzględnić w formularzu zamówienia. Wybór czcionek i innych elementów w zakładce Teksty, wierszyki, czcionki

Jakie zmiany w zaproszeniach obejmuje standardowa realizacja, a jakie to już projekt indywidualny?

Nie każda zmiana to konieczność skorzystania z indywidualnego projektu. Wiele modyfikacji obejmuje standardowa realizacja. Więcej szczegółów w zakładce Projekty indywidualne.

Zabrakło mi zaproszeń. Czy mogę zamówić dodruk? Ile to kosztuje i jaki jest czas realizacji?

Tak. Każdy produkt ma swoją minimalną ilość, nie ma możliwości dodruku 1 sztuki czy dorzuceniu kilku do innego zamówienia. Każdy produkt musi być zamówiony zgodnie z minimalną ilością. Cena jak i czas realizacji są identyczne jak w przypadku standardowego zamówienia. Można skorzystać z usługi express. Projekty są zachowywane do daty ślubu.

Od kiedy liczy się czas do wysyłki zaproszeń?

Czas realizacji liczymy od akceptacji FINALNEJ WERSJII projektu, opłaceniu zamówienia oraz podesłania wszystkich niezbędnych danych do realizacji zamówienia.

Ile kosztuje realizacja EXPRESS?

Koszt realizacji express to +25% kwoty finalnej (bez opłaty za wysyłkę). Opcja wykupienia usługi express dostępna jest podczas finalizowania zamówienia i wpisywania niezbędnych danych. Należy wybrać tą opcję a system automatycznie naliczy daną kwotę.

Czy mogę zamówić próbkę?

Oczywiście. Sprawdź zakładkę Próbki

Kiedy zamawiać zaproszenia?

Najlepiej zrobić to 3-5 tygodni przed planowanym rozdawaniem.

Ile trwa dostawa kurierem?

Najczęściej jest to następny dzień roboczy. Paczki nadajemy późnym wieczorem i z samego rana przekazujemy kurierowi. Po 24h paczka zazwyczaj jest u adresata.

Jakiego papieru używacie do zaproszeń?

Używamy wysokiej jakości papieru o wysokich gramaturach. Każdy produkt posiada szczegółową specyfikację techniczną.

Papier oczywiście można zmienić. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Czy można zamówić zaproszenia w innym języku?

Tak. Należy przesłać do nas przetłumaczony tekst. Zmiana języka nie wpływa na cenę. Takie zaproszenia należy dodać do łącznej zamawianej ilości a poszczególne ilości i warianty językowe opisać w formularzu zamówienia.

Czy oferujecie uszlachetnienia?

Tak. Na zaproszenia możemy nałożyć folię mat/błysk. Dostępne jest też złocenie i srebrzenie napisów.

Czy można zamówić lokalnie?

Prowadzimy tylko sprzedaż online, ale można odebrać zaproszenia czy obejrzeć gotowe wzory.

Czy zaproszenia podlegają zwrotom?

Zgodnie z art. 38. ust. 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta nie ma możliwości zwrotu/wymiany towaru spersonalizowanego według wymagań klienta.

Uznajemy reklamacje wynikające z naszego błędu – wtedy w jak najszybszym terminie dosyłamy poprawione. Zawsze dbamy, żeby wszystko się zgadzało, ale też jesteśmy ludźmi i możemy czegoś nie dopatrzeć.

Czym różni się imitacja złota a złocenie?

Złocenie to proces nakładania złotej foli na papier w wysokiej temperaturze. Folia zagina światło podobnie jak folia aluminiowa (przykład). Imitacja to nadruk w kolorach zbliżonych do koloru złota, nie odbija światła inaczej niż reszta.

Czy koperta wliczona jest w cenę zaproszenia?

Nie, kopertę i dodatki do niej należy wybrać ręcznie w karcie produktu. 

Czy dodatki można zamówić w późniejszym terminie?

Jak najbardziej! Dodatki polecamy zamawiać najpóźniej 3 tygodnie przed weselem.

Czy mogę otrzymać wersję wektorową?

Nie udostępniamy plików do druku/edycji. Imperium zapewnia wizualizację podglądową (nie nadającą się do druku) oraz kompleksowy wydruk i przygotowanie zaproszeń. Wszelkie prawa autorskie zawsze należą do nas.