Ważne zasady realizacji

WAŻNE ZASADY REALIZACJI!

  •  Wszystkie terminy realizacji podawane są w dniach roboczych, czyli od poniedziałku do piątku nie wliczając weekendów, zapowiadanych urlopów i dni ustawowo wolnych od pracy,
  • Zapowiadane z wyprzedzeniem przerwy w pracy IMPERIUM, nie są podstawą do przyśpieszenia realizacji. Wszelkie urlopy zapowiadane są zawsze na stronie WWW, social mediach i wizytówce google.
  •  Minimum dodruku zaproszeń i dodatków jest ustalona indywidualnie przy każdym zamówieniu. Np. zaproszeni – 15 sztuk. Ilość jest NIEZALEŻNA od pozostałych elementów zamówienia czy wcześniejszych zamówień.
  • Termin realizacji projektu liczony jest przesłania niezbędnych informacji, nie od momentu samej wpłaty. Oba czynniki muszą zostać spełnione. (w przypadku zamówień projektów indywidualnych, pokierujemy mailowo)
  • Odcienie kopert mogą różnić się od tych pokazanych na zdjęciach, są sprowadzane z różnych hurtowni i jedna partia, pomimo tego samego znakowania, może odbiegać kolorem od poprzedniej. Zawsze staramy się dokładać kolory najbardziej zbliżone do bazowych.
    O ewentualnych brakach zawsze informujemy.
  • Prosimy o płynność wysyłanych wiadomości, na wiadomości odpisuj w JEDNYM WĄTKU, nie wysyłaj nowych wiadomości, przemyśl listę gości – nie wysyłaj jej kilkukrotnie oraz nie powielaj codziennie jednej wiadomości, lepszym pomysłem jest przypomnienie się na social mediach. Powyższe zasady ułatwiają obustronnie komunikację
  • Termin realizacji zamówienia liczony jest od akceptacji OSTATECZNEJ wersji projektu, braku poprawek, podania niezbędnych danych (jak np. lista) i ewentualnej płatności, jeżeli nie została ona uiszczona już wcześniej.
  • PAMIĘTAJ! Każdy produkt ma swój indywidualny czas podany na karcie produktu. Różne wzory mogą mieć inne czasy realizacji, czasy też mogą ulegać zmianie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z realizacją na dzień złożenia zamówienia. Jeżeli zamówienie zostało złożone w czasie 7-10 dni roboczych i następnego dnia zostało ono wydłużone lub skrócone, twoja realizacja będzie wynosić 7-10 dni roboczych (przykład)